Dış Cephe Temizliği

Ümraniye’de otel dış cephe temizliğ yaparken 2021

Dış cephe temizliği işlerimizi sepetli mobil vinçle veya çelik halatlı asma iskele ile hizmeti veriyoruz. Dağcı tırmanma yöntemi ile yapmıyoruz bu hizmeti. Cephe temizleme silme ekiplerimiz işinde uzman eğitimli ustlalar. Uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile sizde dış cephenizdeki kirlerden kurtulmak istiyorsanız Pakhat’a ulaşın, ücretsiz keşif ve fiyat isteyin.

Hizmetlerimiz
Dış cephe kompozit temizliği hizmeti, basınçlı su ile cephe yıkama, dış cephe temizliği, cephe giydirme cam temizliği, dış cephe kopmuş gevşemiş parça onarım montaj , giydirme kompozit cephe yıkama, Cephe cam giydirme temizliği, bina cephe oluk dere temizliği, dış cephe atık su boru açma tadilat hizmetleri, Pakhat boyalı sıvalı dış cephe yıkama, dış cephe sarmaşık ve yosun temizliği hizmeti, dış cephelerde korozyon vb. sebeplerle kendi kendine düşmeye meyilli sıva beton parça temizliği, plaza cam temizliği yüksek katlı bina temizliği, kompozit yıkama. Yapı dış cepheleri ile alakalı pırıl pırıl temizlik için bize ulaşın.

Ayrıca firmamız Pakhat bina bodrum sığınak temizlik ve moloj atım işlerinide prefesyonel anlamda yapıyor. İstenmeyen moloj veya atıl drumdaki gereksiz eşyalar bina sığınak – bodrumlarında küf, haşere – böceklere yuva olur. Bina bodrumlarında ve çatı arasındaki istenmeyen malzeme ve molojları uygun şekilde çuvallama yapıp ilgili ilçe belediyesinin izni ve onayı ile moloj atım harç parasını yatırarak resmi onaylı moloj atım yerlerine atıyoruz.

Hizmet bölgelerimizi İstanbul ve ilçelerini kapsıyor.

Anadolu Yakası’nda Ümraniye, Kadıköy, Maltepe, Sancaktepe, Beykoz, Tuzla, Üsküdar, Pendik, Kurtköy, Şile, Adalar, Çekmeköy.

Avrupa yakası’nda Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu. 👍