Hakkımızda

Pakhat hakkında kısaca bazı bilgileri sizlere yazmaya çalışacağız burada. Herhangi bir abartma ve küçültme yapmadan doğru bir yazı hazırlamaya çalıştık. Neler yaparız, biz kimiz vb. konuları merak ediyorsanız o zaman bu yazıyı okuyun deriz.

İlgi alanlarımızın başında inşaat işleri gelir. Özelde ise uzmanlığımız bina onarımı, çatı, dış cephe kaplama, sıva ve izolasyon hizmetleridir. Yapıların renovasyon, drenaj ve tadilat ihtiyaçlarının güvenli ve doğru bir şekilde nasıl yapılacağını insanlara göstermeye çalışırız. Sosyal medya hesaplarımızda da bu konuları işleriz.

Isı, su, ses veya yangın yalıtımı maliyeti ne olur? Dış cephe boru montajı kaça olur?

Hikayemiz

Bina cephe sıva ve izolasyon işleri 1975’den beri kurucumuz Mehmet Çakmak’ın aile büyüklerinin mesleğidir. Bu bağlamda ailesinde 2. kuşak  olarak bu işleri öğrenmeye başladı. Hikayemiz 2002 yılında Kocaeli Gebze İlyasbey Vergi dairesinde Mehmet Çakmak şahıs işletmesi olarak başladı. 2004 yılı sonunda firma kurucumuz askerlik görevi nedeni ile vergi dairesindeki işletmesini kapattı.

Askerlik görevinden sonra Kocaeli Dilovası OSB’de yapı kimyasalları üreten bir fabrikada 2 yıla kadar çalıştı. 2008 yılında tekrar Gebze’de vergi dairesinde firmamızın açılışını yaptı. O yıldan beri kesintisiz olarak firmamızın vergi mükellefiyeti devam etti bugüne kadar. 2010 yılından itibaren işletme adresimiz İstanbul’a taşındı.

Felsefemiz

Amacımız değişimlere ayak uydurmak ve modern ekipmanlarla işlerin nasıl yapıldığını bire bir insanlara sunmak. Düzgün ve güvenilir çözüm yollarını insanlara göstermeye çalışmak en iyi motivasyonumuzdur. Amaçlarımızdan biri de kendi bünyemizde ekip ve ustaları en iyi şekilde yetiştirerek, nitelikli eğitimli ustalar piyasaya kazandırarak örnek işletme olmak.

Gelişen internet teknolojisi ile artık bilgiye ulaşmak kolaylaşmaya başladığı için, bizde artık eski basma kalıpları üzerimizden atmaya çalışıyoruz ve hergün yeni bilgiler öğrenmek için çalışıyoruz. Yeni modern ve daha verimli işler yapmak amacındayız. Önceliklerimizden biride yaptığımız hizmetlerden keyif almak ve severek işimizi yapmak. Bu istek ve düşüncelerle bizimle çalışan ustaları ve kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.

Yaptığımız işler sonrası müşterinin bize olan güvenini sarsmamak hedefimizdir. Kaliteli işçilik ve doğru malzemelerle zamanında iş teslimleri ile ancak ayakta kalabileceğimizin farkındayız.

Ayrıca blok sayfalarımızda ve sosyal medya hesaplarımızda herkesin faydalanabileceği bilgilendirici içerikler hazırlamaya çalışırız

Sosyal medyada takip et. Keşif ve fiyat iste. Dış cephe, çatı, teras vb. alanlarda tadilat ve yalıtım hizmetleri sunuyoruz. Özellikle eski binalarda saçak kısımlarının kendiliğinden sıva düşmeleri hayati tehlikeler oluşturur. Bu tür sıkıntıları çözmede geniş bir referans listemiz var.

İstanbul Tahmini Hava Durumu, yarın hava nasıl olacak

ISTANBUL

Hakkımda ( Mehmet Çakmak Pakhat)

1978 Iğdır doğumluyum. Büyük abimin İstanbul’da yaşamasından dolayı 1986’da ailemle temelli İstanbul’a taşındım. İlkokulun 1. sınıfını Iğdır Atatürk İlkokulu’nda okudum. Sonrası İstanbul Ümraniye (Ataşahir) Necatibey İlkoukulu ve Üsküdar Cumhuriyet Lisesi’den mezun oldum. Kocaeli Üniversitesi Köseköy Meslek Yüksek Okulu Plastik Teknolojisi bölümününden terkim.

Çocukluğumdan beri bilime ve uzaya özel merakım vardı, hep hayal ederdim bilim adamı olacam diye. Ama hayallerle gerçekler pek uyuşmaz, kısmetimizde yapı onarım tadilat işleri varmış. Son 12 yıldır mesleğimi keyif alarak yapmaya başladım. Önceleri mesleğim benim için bir eziyetti malesef 😊.

Dış cephe, çatı, tadilat, izolasyon vb. işlerinizi güvenle firmama (bana) ve ekibime teslim edebilirsiniz. Sigortasız ve iş güvenliği ekipmansız çalışan çalıştırmıyorum. İş kazası olması durumunda tüm sorumluluk firmamıza ait olacak şekilde sözleşme hazırlıyoruz.

Faydalı blog yazıları ve sosyal medya içerikleri hazırlamaya başladım bu ara. Yazı ve içerik üretme konusunda yeni sayılırım ve biraz acemiliklerim var. Bunu aşarak mesleğim ile ilgili profesyonel blog ve sosyal medya içerikleri üretme hayalim var.

Hayaller ve hedefler olmadan hayatın tadı tuzu asla olmaz. Bu yazıyı okuma zahmetine girdiğiniz için buradan teşekkürler. Diğer yazılarımızda görüşmek dileği ile.

✨ İstanbul’da çalışırken 2021 yılı

Dış cephe, çatı, tadilat, izolasyon vb. işlerinizi güvenle firmama (bana) ve ekibime teslim edebilirsiniz. Sigortasız ve iş güvenliği ekipmansız çalışan çalıştırmıyorum. İş kazası olması durumunda tüm sorumluluk firmamıza ait olacak şekilde sözleşme hazırlıyoruz.

🛠 Profesyonel yaklaşım

💯 Güvenilir işçilik ve hizmeti

🥇Kaliteli hizmeti anlayışı

✔ 2024 yılı uygun fiyat

✔ Dış cephe boya tamir, tadilat onarım, çatı vb. işleriniz lokal-kısmi olsun veya komple olsun ulaşın bize, profesyonel sigortalı ekiplerimizle çözelim

📞 Bize Ulaşın

Site sakinlerinin psikolojisini bozan sorunu nasıl bertaraf ettik izle YouTube’de

2021 Kasım’da Pendik’te yaptığımız çalışma