Hakkımızda

Pakhat hakkında kısaca bazı bilgiler sunmak istedik. Samimi ve doğru bir şekilde sizlere kendimizi anlattığımızdan şüpheniz olmasın. Umarız beğenir ve keyifle okursunuz bu yazıyı.

Ana işlerimizin başında bina boyama onarım, alçı boya, sıva işleri, ısı yalıtımı mantolama, su izolasyonu, drenaj, tadilat, çatı onarım vb. işler gelmektedir. Firmamız İstanbul’da birçok renovasyon hizmetini başarı ile yapmıştır. Tadilat ve izolasyon işlerinde başarılı çözümler sunmak en önemli çalışma motivasyonumuzdur.

Pakhat hakkında daha fazla detay için ofisimize ziyarete bekleriz ☕🙂.

Hikayemiz

Bina cephe sıva ve izolasyon işleri 1975’den beri kurucumuz Mehmet Çakmak’ın aile büyüklerinin mesleğidir. Bu bağlamda ailesinde 2. kuşak  olarak bu işleri öğrenmeye başladı. Hikayemiz 2002 yılında Kocaeli Gebze İlyasbey Vergi dairesinde Mehmet Çakmak şahıs işletmesi olarak başladı. 2004 yılı sonunda firma kurucumuz askerlik görevi nedeni ile vergi dairesindeki işletmesini kapattı.

Askerlik görevinden sonra Kocaeli Dilovası OSB’de yapı kimyasalları üreten bir fabrikada 2 yıla kadar çalıştı. 2008 yılında tekrar Gebze’de vergi dairesinde firmamızın açılışını yaptı. O yıldan beri kesintisiz olarak firmamızın vergi mükellefiyeti devam etti bugüne kadar. 2010 yılından itibaren işletme adresimiz İstanbul’a taşındı.

Felsefemiz

Amacımız değişimlere ayak uydurmak ve modern ekipmanlarla ve işinde eğitimli ustalar ile izolasyon şirketi olarak hizmet sunmak. Kaliteli işçilik, kaliteli malzeme ile müşteri memnuniyeti sunmak. Dürüstlük ve güvenirlik ile sektöründe anılmak temel hedefimizdir. Amaçlarımızdan biri de kendi bünyemizde ekip ve ustaları en iyi şekilde yetiştirerek, nitelikli eğitimli ustalar piyasaya kazandırarak örnek işletme olmak.

Gelişen internet teknolojisi ile artık bilgiye ulaşmak kolaylaşmaya başladığı için, bizde artık eski basma kalıpları üzerimizden atmaya çalışıyoruz ve hergün yeni bilgiler öğrenmek için çalışıyoruz. Yeni modern ve daha verimli işler yapmak amacındayız. Önceliklerimizden biride yaptığımız hizmetlerden keyif almak ve severek işimizi yapmak. Bu istek ve düşüncelerle bizimle çalışan ustaları ve kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.

Yaptığımız işler sonrası müşterinin bize olan güvenini sarsmamak hedefimizdir. Kaliteli işçilik ve doğru malzemelerle zamanında iş teslimleri ile ancak ayakta kalabileceğimizin farkındayız.

Sosyal medyada takip et. Keşif ve fiyat iste. Dış cephe, çatı, teras vb. alanlarda tadilat ve yalıtım hizmetleri sunuyoruz. Özellikle eski binalarda saçak kısımlarının kendiliğinden sıva düşmeleri hayati tehlikeler oluşturur. Bu tür sıkıntıları çözmede geniş bir referans listemiz var.

İstanbul Tahmini Hava Durumu

ISTANBUL

Hakkımda ( Mehmet Çakmak Pakhat)

1978 Iğdır doğumluyum. Büyük abimin İstanbul’da yaşamasından dolayı 1986’da ailemle temelli İstanbul’a taşındım. İlkokulun 1. sınıfını Iğdır Atatürk İlkokulu’nda okudum. Sonrası İstanbul Ümraniye (Ataşahir) Necatibey İlkoukulu ve Üsküdar Cumhuriyet Lisesi’den mezun oldum. Kocaeli Üniversitesi Köseköy Meslek Yüksek Okulu Plastik Teknolojisi bölümününden terkim.

Çocukluğumdan beri bilime ve uzaya özel merakım vardı, hep hayal ederdim bilim adamı olacam diye. Ama hayallerle gerçekler pek uyuşmaz, kısmetimizde yapı onarım tadilat işleri varmış. Son 10 yıldır mesleğimi keyif alarak yapmaya başladım. Önceleri mesleğim benim için bir eziyetti malesef 😊.

Dış cephe, çatı, tadilat, izolasyon vb. işlerinizi güvenle firmama (bana) ve ekibime teslim edebilirsiniz. Sigortasız ve iş güvenliği ekipmansız çalışan çalıştırmıyorum. İş kazası olması durumunda tüm sorumluluk firmamıza ait olacak şekilde sözleşme hazırlıyoruz.

✨ İstanbul’da çalışırken 2021 yılı

Dış cephe, çatı, tadilat, izolasyon vb. işlerinizi güvenle firmama (bana) ve ekibime teslim edebilirsiniz. Sigortasız ve iş güvenliği ekipmansız çalışan çalıştırmıyorum. İş kazası olması durumunda tüm sorumluluk firmamıza ait olacak şekilde sözleşme hazırlıyoruz.

🛠 Profesyonel yaklaşım

🥇Kaliteli hizmeti anlayışı

💯 Güvenilir işçilik ve hizmeti

✔ 2021 yılı

✔ Uygun fiyat

✔Taksitle ödeme seçenekleri

✔ Dış cephe boya tamir, tadilat onarım, çatı vb. işleriniz lokal-kısmi olsun veya komple olsun farketmez ulaşın bize, profesyonel sigortalı ekiplerimizle çözelim

📞 Bize Ulaşın