Hizmetler

Pakhat hizmetler bina bakım, onarım ve yalıtım işlerini kapsamaktadır. Firmamız yapı renovasyonu konusunda uzmanlaşmıştır. Sektörde saygın ve güvenilir olmak ana ana hedefimizdir. Ayrıca blog yazıları ve sosyal medya içerikleri ile insanlara faydalı içerikler hazırlama konusunda da kendimizi günden güne geliştiriyoruz.

👉🏻 İnsanlar sıva düşmesi yüzünden az daha öleceklerdi. Tehlikeli sıvaları nasıl onardık aç izle ☠️

Ölüm saçan sıvaları onardık 2021

Isı Yalıtımı

Uygulamasını yaptığımız izolasyon çeşitlerinden bazıları; Dış ve iç cephe mantolama, bodrum sığınak tavanlarında, çatılarda, teraslarda, borularda, taban döşeme altlarında, şap altlarında vb. yalıtım hizmeti verebiliyoruz. Devamı…

Yangın Yalıtımı

Bu izolasyon çeşidi geniş bir alanda uygulanan bir sistemdir. Dış cephe ve iç cephelerde, çatılarda vb. bir çok yapı elemanlarında yangın izolasyonu yapıyoruz..

Ses Yalıtımı

Bir çok sektördede ses izolasyonu yapılır. Binalarda genelde katlar arasında ihtiyaç duyulur. Studyo ses kayıt kabin akustik, komşu duvarlarda katlar arası, zemin titreşim gürültü kesici vb. çalışmalarımız var.

Su Yalıtımı

Teras ve kapalı otopark su izolayonu, drenaj temel yalıtım, bodrum sığınak, çatı, dere, gizli dere, dış cephe, balkon, saçak vb. binalarla alakalı izolasyon hizmetleri veriyoruz.

Dış Cephe Onarım Boya

İstanbul’daki yapıların sıkıntılarından biride sıva betonlarının bazı ksımlarının aşırı nem ve diğer sebeplerden dolayı çatlayıp zamanla kendi kendine lokal kopmalar olması. Bu durum hayati ve maddi hasarlara yol açar. Ayrıca görsellik açısından binaları kötü gösterir. Bina tamir hizmeti, kaplama, dolu kaynaklı hasar giderme, lokal sıva, sepetli mobil vinçle cephe tadilatı, saçak, balkon vb. yenileme bakım sunuyoruz. Bina onarım işleri konusunda sektöründe kendini kanıtlamış bir firmayız. Devamı…

Çatı Uygulamaları

Çatı Onarım, çatı bakım ve temizleme hizmeti, dere izolayonu, gizli dere temizleme ve tadilat, çatı aktarma, kiremit ve mebranlı çatı yalıtımı, kenet çatı, metal çatı sistemleri, alüminyum çatı, galvaniz çatı, trapez saç çatı, sandviç panel çatı, EPS veya taşyünü vb. yalıtım malzemesi ile  dolgulu alüminyum sandviç çatı panell uygulama, çelik çatı, şıngıl ve mebran uygulamaları, yağmur iniş – indirme tamir temizleme vb. işlerin işçilik ve ustalığını yapıyoruz.

Sıfırdan çatı yapımı ( demir veya kereste iskeleletli çatılar ) yapıyoruz, örnek olarak teras, şed, tonoz, külah, mansard, kubbe, kırma, beşik, tek yüzeyli vb. çatı modelleri. Devamı…

Feneryolu’nda
Osmanbey Şişli’de
Kadıköy Moda’da
Sahrayıcedit’te
Acıbadem’de
Üsküdar’da
dış cephe

2019 yılı dış cephe Polisan fileli sıva ve Jotun Jotashield Tex Ultra boya yaparken. Ayrıca çatı asma dereleri eksiz oluk yağmur metal dereye çevrildi.