Hizmetler

Pakhat hizmetler bina bakım, onarım ve yalıtım işlerini kapsamaktadır. Firmamız yapı renovasyonu konusunda uzmanlaşmıştır. Tüm dış cephe ve iç cephe tadilat onarım ve boyama hizmetleri konusunda çözümler sunuyoruz.

Firmamız Memo Pakhat önderliğinde işçilik hizmetleri sunmaktatadır. Bazı hizmetlerimize örnek; banyo, mutfak yenileme işleri, su izolasyon hizmeti, dere – oluk -kanal bakım, çatı tamiri, kırım hizmeti, pis su tesisat değişimi ve diğer ameliye hizmetleri …

2021 yılıında Memo Pakhat ( Mehmet Çakmak) sepetli mobil vinç ile cam dış cephe derzlerindeki sorunları giderirken.

İstanbul’un en profesyonel ve doğru işçilik hizmeti sunan kuruluşu olmak için hevesle çalışıyoruz. O yüzden eski bina bakım ve onarım sorunlarınızı çözmek için buradayız.

Bazı Hizmetlerimiz

Memo Usta ve ekibi sitede ölüm saçan dış cephe sıva düşme tehlikelesini nasıl çözdü? Aç izle

Fiyatı Al

Ara👉🏻 0216 508 1840 – 0533 201 8163  

Hızlı ve Kolay

  • Sigortalı personel, profesyonel anlayış, uzman uygulayıcı

Isı yalıtımı uygulamasını yaptığımız izolasyon çeşitlerinin başında gelir. Dış ve iç cephe mantolama, bodrum sığınak tavanlarında, çatılarda, teraslarda, borularda, taban döşeme altlarında, şap altlarında vb. yalıtım hizmeti verebiliyoruz. Detay…

Sandviç panel çatı su yalıtımı nasıl Yaptık? İzle ( Sandwich Panel Roof Waterproofing )

Yangın yalıtımı hizmeti ile geniş bir alanda uygulama seçenekleri sunuyoruz. Dış cephe ve iç cephelerde, çatılarda vb. bir çok yapı elemanlarında yangın izolasyonu yapıyoruz.. Detay..

Kiremit çatıyı tamir ettik. Kadıköy 2021

Ses yalıtımı hizmeti konusunda uzmanlaşmış ustalarımızla İstanbul’da başarılı işler işler yapıyoruz. Bir çok sektördede ses izolasyonu yapıldığını görebilirsiniz. Binalarda genelde katlar arasında ihtiyaç duyulur. Studyo ses kayıt kabin akustik, komşu duvarlarda katlar arası, zemin titreşim gürültü kesici vb. çalışmalarımız var. Detay..

Su yalıtımı hizmeti geniş bir alanda uygulanan bir çalışmadır. Teras – kapalı otopark su izolayonu, drenaj temel yalıtım, bodrum sığınak, çatı, dere, gizli dere, dış cephe, balkon, saçak vb. binalarla alakalı su izolasyon hizmetleri veriyoruz. Detay..

Dış Cephe Onarım Boya Hizmeti

İstanbul’daki yapıların sıkıntılarından biride sıva betonlarının bazı ksımlarının aşırı nem ve diğer sebeplerden dolayı çatlayıp zamanla kendi kendine lokal kopmalar olması. Bu durum hayati ve maddi hasarlara yol açar. Ayrıca görsellik açısından binaları kötü gösterir.

Bina tamir hizmeti, kaplama, dolu kaynaklı hasar giderme, lokal sıva, sepetli mobil vinçle cephe tadilatı, saçak, balkon vb. yenileme bakım sunuyoruz. Bina onarım işleri konusunda sektöründe kendini kanıtlamış bir firmayız. Detay…

Çatı Uygulama Hizmeti

Çatı onarım, bakım ve temizleme hizmeti konusunda bize güvenin. Dere izolayonu, gizli dere temizleme ve tamiri konusunda tecrübe sahibiyiz. Çatı aktarma, kiremit ve membranlı çatı yalıtımı konusunda da çok sayıda güçlü referans pörtfyümüz var.

Kenet çatı, metal çatı sistemleri, alüminyum çatı, galvaniz çatı, trapez saç çatı, sandviç panel çatı vb. konularda da dikkate değer tecrübemiz var. EPS – taşyünü vb. yalıtım malzemesi ile  dolgulu alüminyum sandviç çatı panell uygulama işlerinde doğru çözümler bizde. çelik çatı, şıngıl ve mebran uygulamaları, yağmur iniş – indirme tamir temizleme vb. işçilik hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz.

Sıfırdan çatı yapımı ( demir veya kereste iskeleletli çatılar ) yapıyoruz. örnek olarak teras, şed, tonoz, külah, mansard, kubbe, kırma, beşik, tek yüzeyli vb. çatı modelleri. Detay..

Feneryolu Kadıköy’de
Osmanbey Şişli’de
Kadıköy Moda’da
Kadıköy Sahrayıcedit’te
Acıbadem’de
Üsküdar Koşuyolu’nda
dış cephe
2019 yılı dış cephe fileli sıva ve boya yaparken. Ayrıca çatı asma dereleri eksiz oluk yağmur metal dereye çevrildi bu binada.

İşçilik hizmetlerinde saygın ve güvenilir olmak ana ana hedefimizdir. Ayrıca blog yazıları ve sosyal medya içerikleri ile insanlara faydalı içerikler hazırlama konusunda da kendimizi günden güne geliştiriyoruz.

İşçilik Hizmetlerimizin Detayları