Dış Cephe Dolu Hasarı Onarımı

2017 yılında İstanbul’da yağan doludan kaynaklı bina cephelerindeki delinmelerin çoğunluğu onarıldı. Fakat dış cephe dolu hasarı onarımı hayla yapılmamış binlerce bina daha mevcut. Bu binaların üç seçenekten dolayı hayla dış cephe onarımları yapılmadığını düşünüyoruz. 1- Yetersiz bütçe 3- Kentsel dönüşüm için mutahit arayışı 3- Bina sakinlerinin aralarındaki muhalefet. Özellikle İstanbul’da dış cephe onarım boya, çatı, drenaj sorunlarının ciddi anlamda ötelenmesinin temel üç sebebi budur.

Pakhat İzolasyon olarak bir çok bina ve sitenin cephe dolu hasarlarını başarılı bir şekilde tamir ettik ve haylada dolu hasarını daha yapmayan binalardan dış cephe fiyat teklifi için telefonlar alıyoruz.

Acıbadem'de 2017 dolu tanesi foto by Pakhat

Acıbadem’de 2017 Mehmet Çakmak tarafından fotosu çekilmiş dolu tanesi.

Dış cephe dolu hasarlarını onardığımız referanslarımızdan bazıları aşağıda yazdık. Tam adresleri ve diğer detaylar İçin referans sayfamızı ziyaret edin.

Hürriyet Evleri Sitesi 1. ve 2. Bloklar Ümraniye’de, Arcadia Blok Ümraniye’de , Deniz Apartman Ümraniye’de, Aydınlar Apartmanı Acıbadem’de, Mikro-Gen İlaç Yönetim Binası Ataşehir’de, Ada City B Blok Ümraniye’de

Sizde binanızın dış cephe dolu tadilatonı hayla yaptırmamışsanız bizi arayın fiyat teklifi sunalım size. Dilerseniz yukarda adı geçen dolu hasar onarım yaptığımız referanslarımızı görmeye gelip sonra karar verin.

dolu hasarı giderme Hürriyet Evleri Sitesi 2. Blok

Hürriyet Evleri Sitesi 2. Blok / Atatürk Mh. Hürriyet Cd. No:9 Ümraniye, Doludan zarar gören cephe onarım ve izolasyon yaparken 2018 yılı

Güncel ortalama fiyat bilgilerini yakında yeni bir makalemizde paylaşmak istiyoruz, eğer düzgün sağlıklı bir fiyat analizi yapma fırsatımız olursa bu fiyat listesini yazacağız. Örnek olarak bu fiyat listemizde hem ısı yalıtım ve hem de dış cephe tadilat boya fiyatlarını liste halinde karşılaştırmalı yayınlamayı düşünüyoruz.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’ında dış cephe dolu hasarı onarımı ve diğer ek bina cephe sorunlarınız varsa bizimle iletişime geçin, Pakhat dış cephe onarım uygun taksit ve fiyat avantajları ile burda. İletişim: 0216 508 1840 – 0533 201 8163  – info@pakhat.com