Çatı Yükseltme

Çatı yükseltme hizmeti profesyonellik isteyen bir meslek. Genelde taşıyıcı iskelet demir veya kereste kullanılır. Çatı kaldırma işleri yapılırken hangi malzemelerin kullanılacağı iyi hesaplanmalıdır. Bu tür uygulamalarda gönül rahatlığı ile firmamıza güvenebilirsiniz.

çatı yükseltme

Niçin Yapılır ?

  • Çok basık ve kısa çatılar rahatsız eder.
  • Eşya koymak için
  • Teras ekleme amaçlı
  • Kullanım amacı, daireye oda kazanmak için

Çatı kaplama onlarca çeşit malzeme ile yapılır. En iyi çatılar ısı, yangın ve ses yalıtımıda sağlayan çatılardır. Yükseltilirken ısı-ses-yangın yalıtımınıda düşünmek isabetlidir.

Çatı Yükseltme Nasıl Yapılır?

  • 1- Mevcut eski çatı sökülür uygun bir yere malzemeler aktarma yapılır. Çatının üzerine geldiği kenar duvarlar ihtiyaca göre yükseltilir. Tekrar çatı iskeleti montajı yapılır. En son istenilen şekilde kaplaması yapılır.
  • 2- Ayrıca kriko ile çatıyı bozmadan yükseltmede yapılır. Bu iş biraz risklidir, her çatıda randıman vermez. Bazı çatılarda ise uygulanması kolaydır.

Hedefimiz kendi bünyesindeki çatıcı ekip ve ustaları branşında iyi şekilde yetiştirmek. Nitelikli eğitimli ustalar piyasaya kazandırarak örnek çatı firması olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize kaliteli işçilikle en uygun koşullarla hizmet sunmak temel amaçlarımızdan biridir. Üstün kaliteli işler çıkarmak için kendimizi geliştirmeye açığız. Yaptığımız işlerin tüm aşamalarından sorumluluğu alıyoruz. Mehmet Çakmak ve ekibi, çatı işlerinizde kaliteli işler çıkarmaya devam ediyor. Çatıda birinci elden uygulama hizmeti.

Firmamız teras üstü yükseltme, kuşluk yapımı, baca, aydınlık, şefaf ışık alan çatı, çatı çıkış merdiveni montaj, çıkış kapağı genişletme, çatıda havalandırma açma, bitüm şingıl ve arduvaz vb. uygulama işlerini yapıyor.

Çatı yükseltme işlerinde Pakhat hizmetinizde. Ayrıca teras yapımı ihtiyaçlarınız için bize danışın. Ücretsiz keşif ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri. Fiyat teklifi iste.

Alo Pakhat 📞 Uzman Uygulayıcı

✔️ Çilekli Sk. No:15 Yukarı Dudullu Mh. Ümraniye

✔️ 0216 508 1848 1840 – 0533 201 8163

✔️ info@pakhat.com

✔️