Boru Isı İzolasyonu Hizmeti

Boru ısı izolasyonu hizmeti İstanbul’da veriyoruz.

Merkezi ısıtma sistemine sahip binalarda çeşitli sebeplerle boru yalıtım malzemeleri deforme olup işlevsiz hale gelebiliyor. Pakhat Usta bu tür izolasyon sıkıntılarını sorunsuz bir şekilde yapabiliyor.

Soğuk havalarda boru içindeki su donma olaylarıda sık yaşanmaktadır. O yüzden boru tesisat ısı yalıtımı her açıdan faydalıdır.

Boru izolasyonlarında ağırlık olarak kauçuk veya folyo kaplı camyünü en çok tercih edilir.

Hizmetlerimiz; Boru tesisatı ısı izolasyonu, kauçuk boru ısı izolasyonu, chiller boru izolasyonu, tank ve silo ısı yalıtımı, kimyasal hatları izolasyon, sıcak – soğuk su boru hat ısı yalıtım, merkezi ısıtma boru ısı yalıtım, ham madde tank izolasyonları, jeotermal boru izolasyonu, sıcak su hattı ve tanklarında, sıvılaştırılmış gaz hattı ve tank izolasyonu, buhar transferi hattı ve tankları ısı yalıtım, sıcak yağ hattı ve kazan yalıtımı, prefabrik boru izolasyonu, taşyünü boru izolasyonu, camyünü boru izolasyonu, havalandırma borusu izolasyon, jenetör bacası ısı yalıtım, evsel boru izolasyonu.

Folyolu boru izolasyonu kılıfı, vana ceketi (vana ısı yalıtım ceketi), varil ısıtma ceketi, İzocam alüminyum folyolu camyünü boru kılıfı vb. bir çok izolasyon hizmeti veriyoruz.

İzolasyon malzemeleri çok çeşitlidir. En önemlileri sprey poliüretan, elastomerik kauçuk, genleştirilmiş perlit, genleştirilmiş mantar vb. bir çok izolasyon ürünü vardır. İhtiyaca göre üzeri alüminyum folyo ile bu kaplanabilir bu yalıtım malzemeleri. Çeşitli kalıp ve şekilde de üretilebiliyor. İklimlendirme, ısıtma ve soğutma sistemlerinin en çok sprey poliüretan kullanılır. Enjeksiyon yöntemiyle ile de uygulanır sprey poliüretan.

Boru yalıtımı uzman ustası Pakhat hizmetinizde. Ücretsiz keşif yapıyoruz. Kredi kartı ve senetle taksitli ödeme seçenekleride sunuyoruz. Fiyat teklifi için bize ulaşın.

Alo boru izolasyonu hattı İletişim: 0216 508 1840 – 0533 201 8163  –  info@pakhat.com

Hizmet verdiğimiz bölgeler; İstanbul içi hizmet, Ümraniye hizmet, Kadıköy hizmet, Maltepe hizmet, Sancaktepe hizmet, Beykoz, Tuzla, Üsküdar, Pendik, Kurtköy, Şile, Adalar, Ataşehir hizmet, Çekmeköy, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Zeytinburnu, Küçükyalı ve Şişli