bina güçlendirme

Bina Güçlendirme Hizmeti

İstanbul’da bina güçlendirme bazı yapılarda hayati önem taşır. Bina güçlendirme hizmeti doğru yöntemlerle yapıldığında çok faydalı olur. En önemli güçlendirme yapılacak noktalar kolon ve kirişlerdir. Ayrıca radyal temel güçlendirmeside çok önemlidir. Bunlar dışında yapılacak yanlış güçlendirmeler pek fayda sağlamayabilir.

Bizde firma olarak lokal kolon ve kiriş güçlendirme hizmeti veriyoruz. Bütün olarakta binalara güçlendirme hizmeti yapıyoruz. Güçlendirme hizmetlerimiz bir kolon veya kirişlede olabilir ve veya bir bütün taşıyıcı sistem ilede olabilir.

Yapı Güçlendirmesi Nasıl Yapılmalı? Güçlendirme öncelikle bina temel bodrum taşıyıcı aksamlarla başlanmalı. Üst katlara devam etmesi bina yapısına bağlıdır.ihityaca göre. Detay için Pakhat ustaya ücretsiz danışabilirsiniz.

Yapı Onarım Nasıl Yapılmalı? Orta derece beton ve donatısı iyi olan bir bina düzenli(10 ile 15 yılda bir) sıva ve boya sıkıntıları elden geçirilmese bina depreme karşı riskli ggrubuna girebilir. O yüzden bina onarımları aksatılmamalıdır bina sağlığı için. Ufak bir sıva veya boya çatlağı zamanla beton ve donatısının (demirinin) korozyona uğramasına sebep olur. Buda yaz kış döngüsü ile betonu içten patlatır korozyon.

Uzman uygulamacı olduğumuz yapı güçlendirme hizmetleri; kolon güçlendirme, kiriş güçlendirme, bina temel güçlendirme, bina çatı güçlendirme, radyal temel güçlendirme

Ücretsiz keşif yapıyoruz. Kredi kartı ve senetle taksitli ödeme seçenekleride sunuyoruz. Fiyat teklifi için bize ulaşın

Alo bina güçlendirme hattı İletişim: 0216 508 1840 – 0533 201 8163  –  info@pakhat.com

Hizmet verdiğimiz bölgeler; İstanbul içi hizmet, Ümraniye hizmet, Kadıköy hizmet, Maltepe hizmet, Sancaktepe hizmet, Beykoz, Tuzla, Üsküdar, Pendik, Kurtkök, Şile, Adalar, Ataşehir hizmet, Çekmeköy, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Zeytinburnu, Küçükyalı ve Şişli