Banyo Tadilatı

banyo tadilatı
banyo tadilatı

Banyo tadilatı mutfak tadilatı gibi zor ve zahmetlidir. O yüzden bu işi yapan uygulayıcı profesyonel olmak zorunda. Aksi durumlarda büyük zararlara yol açılabiliyor

Banyo kırımında tesisata dikkat etmek lazım. Bu elektrik veya su tesisatı olabilir. İşe başlamadan iyi bir plan ve proje yapılmalıdır.

Basit bir küçük kırımda bile onlarca çuval moloz çıkabiliyor. O yüzden asla basite almayın işinizi. İşinden anlayan su ve elektrik tesisatçısına ihtiyaç olur.

Klozetler duvara gömülecekse diğer odalara veya alanlara zararı var mı iyi ölçmek lazım. Aksi durumda duvarı boşuna kırmış olursunuz.

Kullanılacak batarya ve aparatlarının paslanmayan markalardan seçin. Batarya ile su tesisatı arasında kullanılan ek uzatma parçalarının paslanan malzemelerden seçilmemesi için çok dikkat edin. Aksi takdirde ilerde paslı akar su.

Banyo tadilat fiyatı al

Ara👉🏻 0216 508 1840 – 0533 201 8163  

Hızlı ve Kolay

Pis su giderlerinde sessiz düblex borular kullanılması çok sağlıklı olur. Çünkü diğer borular su akışında belirgin bir ses çıkararak rahatsızlık verir.

Banyoda basılan alanlara siz siz olun az kaydıran seramikler kullanın. Güvenliğiniz için önemlidir bu konu, çünkü her yıl banyo kaymalarından yüzlerce insan hayatını kaybediyor.

Çalışma esnasında çalışan usta elektrik tesisatına dikkat etmelidir, aksi durumda ölümcül kazalar olabiliyor. Klozet ve batarya muslukları rahat ulaşılır olmalıdır.

Lavabo el yıkama tezgahı ve dolabı çok sağlam montajı yapılmalıdır. Yaramaz bir çocuğun çekmesi ve üstüne çıkmasına durumunda tehlikeli kazalara sebep olmamalıdır.

Su gider süzgeçleri ve aparatları kaliteli olmalı çünkü ilerde kırılmaları çeşitli sorunlar çıkarır. Banyoya boğmayacak renkte taş veya seramik kombinasyonunu iyi ayarlamak lazım.

Elektrik prizleri ıslanmayacak şekilde güvenlikli ve uzaklıkta olmalıdır. En önemlisi alt katlara su kaçmaması için seramik öncesi iyi bir su izolasyonu zemine yapılmalı. Bu binanın sağlı ve huzuru için çok önemlidir.

Bu konu hakkında fiyat alırken en az 2 yerden fiyat alarak karşılaştırma yapın. En sağlıklısı ve uygunu hangisi karar vermenize yardımcı olacaktır.

Bu yazı umarız banyo tadilatı konusunda size bir ön fikir vermiştir. Banyo tadilatı ile ilgili çalışmaları Youtube kanalımıza yakında yükleyeceğiz.