Dış Cephe Tadilatı

Dış cephe tadilatı tehlikeli iş sınıfına girer. Çünkü iskelede çalışmak her zaman için hayati tehlike oluşturur. Çoğu insanın yapmak istemediği bir meslektir. Çalışanların çoğu bu işi geçici olarak yapmak ister.

Bu işte yıllarını veren ve kalıcı olarak bu mesleği yapan insan sayısı da çok olduğunu söyleyebiliriz. Bina bakım ve onarım işleri her zaman için profesyonellerin yapabileceği hizmetlerdir.

Onlarca yıldır bu mesleği başarılı ile yapan bir çok firma ve usta piyasada var. Her cephenin onarımı aynı olmayabiliyor. Farklı cephelerde farklı yöntemlerle onarım bakım yapmak gerekir.

Bu işte birinci kural uygulayıcının profesyonel bir dış cephe iskele kurulum uzmanı olmasıdır. Aksi durumda sonuçları çok ağır olur.

Dış cephe tadilat fiyatı al

Ara👉🏻 0216 508 1840 – 0533 201 8163  

Hızlı ve Kolay

Yüzey hazırlama ve iyi onarım en önemli kriterlerden biridir. Bunu düzgün yapmadığın zaman en iyi dış cephe boya veya kaplaması da kullansan bile fazla işe yaramaz.

Boya veya kaplamaya başlamadan önce zemin kazıma ve tamir yoklaması sabırla yapılmalı. Yüzey çok tozlu ise basınçlı su ile yıkanmalıdır.

Kırılan beton sıva alanlarına mutlaka çimento esaslı astar (beton korozyon önleyici astarı) sürülmeli. Bu yapılacak sıva onarımının daha iyi yapışmasını sağlar.

Kadıköy Feneryolu
Ümraniye Atatürk

Dış cephe tadilatı çalışmalarını görmek için YouTube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca önümüzdeki süreçte sosyal medya ve blog sayfamızda daha faydalı içerikler hazırlama konusunda istekliyiz. Çünkü insanlara bilgilendirici yayınlar yapmak her zaman için bize keyif veriyor.

İnsanlar genelde sorar hangi marka dış cephe boya veya kaplama iyidir? Aslında bilindik markaların kaliteleri hemen hemen aynı. Bir marka var adı gizli kalsın bir tık önde olabilir. Aslında asıl mesele doğru zemin hazırlama, doğru hava koşulları ve doğru malzeme çeşidi seçmektir.

Doğrularınızı sağlıklı bir şekilde bir araya getirirseniz bu binanın da uzun ömürlü olmasını sağlar.

Dış cephe tadilat zamanında yapılmasa binalar zamanla betonu ve demir donatısı hızlı korozyona uğrar. Buda yapının depreme dayanıksız hale gelmesini sağlar.