Moloz Atımı

moloz atımı
moloz atımı

Moloz atımı hizmeti ve atık çuvallama işlerini piyasada yetkin bir çok firma yapmaktadır. Uygun fiyat ile moloz ve atıl malzeme eşya atımı için bir ön araştırma yapıp bir kaç teklif alabilirsiniz.

Moloz kaldırma işlerinin sağlıklı olması için bu atıkların ilgili belediye onaylı alanlara atılması lazım. Uygunsuz yerlere kaçak dökülmesinin büyük cezası var.

Bu işi yapanların başlıca hizmetleri
• Atık çuvallama ve atımı
• Ağaç budama ve bitki atıkları atma
• İnşaat yıkıntı atıkları toplama ve atım
• Atıl malzemeler toplama ve atımı
• Moloz çuvallama ve kaldırma
• Çuvallı moloz yükleme ve toplama
• Duvar kırım ve yıkımı hizmeti
• Bodrum sığınak temizleme işleri
• Kullanılmayan eşya atım işleri
• mutfak dolabı ve tezgahı kaldırma
Budanmış ağaç dalları atımı hizmeti genelde bu konuda uzman kişiler tarafından yapılır. Kimi dallar büyükse yerde küçük parçalara ayrılması gerekebilir. Bundan dolayı testere hızarı vb. ekipmanları olanlar ancak bu işleri yapabilir.

Kadıköy Erenköy moloz atımı 2020

Moloz atım ücreti ne kadar? Döküm ücretleri 2023 yılında ortalama büyük çuval başına 15 TL ile 25₺ arası değişiyor. Küçük çuvallar ise 10 ile 15₺ arası değişen fiyatları var. Atıkları toplama ve çuvallama bu fiyatlara dahil değildir. Bu fiyatlar yol kenarında veya bina bahçesinde yola yakın çuvallanmış moloz için geçerli.

Moloz sokak çöp konteynırlarına  atılırmı? Kesinlikle yasal olarak yasaktır ve atılamaz. Atanların tespiti ile cezai işlemler ilgili belediyerce kesilir.

Moloz yol kenarına veya boş görülen bir arsaya dökülürmü? Yasal olarak bu suçtur ve cezası çok yüksektir. İlgili belediyenin onaylı yeri olmadan her hangi bir yere moloz dökmek yasaktır.

Moloz kaldırma fiyatı al

Ara👉🏻 0216 508 1840 – 0533 201 8163  

Hızlı ve Kolay

Moloz sağlığa zararlı mıdır? Bir çok moloz tozunda asbest vardır. Uzun süre bekleyen moloz hava yardımı ile etrafa yayıldığında asbest kaynaklı hastalıklar yaratabiliyor. O yüzden bekleyen moloz iyi çuvallanmalı etrafa saçılmamalı.

Moloz eğer asbest içeriyorsa çuvallayan insanlar toz maskesi takmaları gerekir. Ayrıca farklı türdeki bazı moloj tozlarıda asbestden daha zararlıdır. Örnek olarak uzun süre güneşe ma ruz kalmış plastik kaynaklı moloz tozları.

Ödemesi nasıl alınır? Post makinası olan firmalar kredi kartı ile ödeme imkanı sunar. Bu türü işlerde taksit yapılmaz ama istisnalar hariç.

Büyük çapta bir moloz varsa ödeme kolaylıkları sunulduğu olduğu biliniyor. O yüzden iyi bir ön araştırma yapın eğer atık atım işiniz varsa.