moloj atımı

Moloz Atımı

Moloz atımı hizmeti ve atık çuvallama işlerini tüm istanbul ilçelerinde yapıyoruz. Uygun fiyat ile moloj ve atıl malzeme eşya atımı için hizmetinizdeyiz. Kredi kartı ile ödeme imkanı. Başlıca hizmetlerimiz; Eşya atıkları çuvallama ve atımı, Ağaç ve bitki atıkları çuvallama ve kaldırma, inşaat yıkıntı atıkları toplama ve atımı vb. hizmetler. Molozcu lazımsa dert etmeyin Pakhat usta uygun fiyat ve güvenlikli bir şekilde hşzmet yapıyor.

Kadıköy Erenköy İsmail Koç Apartmanı atık ağaç dalları atımı

Alo moloz hattı Pakhat  👉 İletişim: 0216 508 1840 – 0533 201 8163  –  info@pakhat.com

Moloz atım ücreti ne kadar? Moloj döküm atım ücretleri 2021 yılında ortalama çuval başına 5 TL ile 7 TL arası değişiyor. Çuvallar küçük boy ise fiyatı az olur adet başı. Moloz toplama ve çuvallama bu fiyatlara dahil değildir. Bu fiyatlar yol kenarında veya bina bahçesinde yola yakın çuvallanmış moloj için geçerli.

Moloz sokak çöp konteynırlarına  atılırmı? Kesinlikle yasal olarak yasaktır ve atılamaz. Atanların tespiti ile cezai işlemler ilgili belediyerce kesilir.

Moloz yol kenarına veya boş görülen bir arsaya dökülürmü? Yasal olarak bu suçtur ve cezası çok yüksektir. İlgili belediyenin onaylı yeri olmadan her hangi bir yere moloz dökmek yasaktır.

Moloz sağlığa zararlımıdır? Bir çok moloz tozunda asbest vardır. Uzun süre bekleyen moloz hava yardımı ile etrafa yayıldığında asbest kaynaklı hastalıklar yaratabiliyor. O yüzden bekleyen moloz iyi çuvallanmalı etrafa saçılmamalı . Moloz eğer asbest içeriyorsa çuvallayan insanlar toz maskesi takmaları gerekir. Asbestli veya asbestsiz moloz hangisi konusunda detaylı teknik bilgi için Pakhat’a ücretsiz danışabilirsiniz. Ayrıca farklı türdeki bazı moloj tozlarıda asbestden daha zararlıdır. Örnek olarak uzun süre güneşe moruz kalmış plastik kaynaklı moloz tozları.

İsmail Koç Apartmanı / İstanbul Erenköy Kadıköy / Moloz çuvalama yapılırken

Diğer Hizmetlerimiz; Atıl malzemeler toplama çuvallama, moloz atımı, moloz çuvallama, çuvallı moloz hattı hizmeti, moloz toplama, duvar kırımı, çuvallama hizmeti, İstanbul içi duvar kırma hizmeti, duvar kırım hizmetleri, yıkım kırım hizmeti, mutfak kaldırma, mutfak dolabı kaldırma, budanmış ağaç dalları atımı, moloz toplama çuvallama, yıkım işleri, mutfak tezgah kaldırma, mobil duvar yıkım hizmeti,

Hizmet verdiğimiz bölgeler ve yaptığımız diğer ek işler; İstanbul moloz hizmeti, Ümraniye yıkıntı atıkları çuvallama hizmeti, Kadıköy moloz, Maltepe moloz, Sancaktepe duvar yıkım atıkları toplama, Beykoz çatı arası moloz kaldırma, Tuzla moloz, Üsküdar yıkım atıkları kaldırma, Pendik mutfak tezgah kaldırma, Kurtköy moloz kaldırma, Şile, Adalar, Ataşehir, Çekmeköy çuvallı moloz atımı, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş moloz hizmeti, Beylikdüzü, Beyoğlu moloj hizmeti, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Zeytinburnu ve Şişli moloz hizmeti.