Galeri

Zamanla blog sayfamızı daha güzel hale getirmeye çalışıyoruz. Galeri sayfamız eksiklerini zamanla gidereceğiz. Daha kaliteli görsel ve yazılarla karşınızda olmak hedefimiz.


Yazı ve diğer içeriklerimizi daha daha iyi hale getirmek için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Şuan buraya zaman ayırdığınız için için teşekkürler.

Hizmetlerimiz – Our services; Mantolama, Dış cephe kaplama, Dış cephe onarım boyama, Giydirme kompozit yapım ve onarım, Bina tamir tadilat, Fileli sıva, Çatlak tamiri, Saçak onarımı, Bina Renovasyon ve boyama, Çatı yapımı, Çatı aktarma, Çatı yükseltme, Çatı tamiri, Membran işleri, Dere İzolasyon, Çatı aydınlık onarım ve yapımı, Sıfır çatı yapımı, Çatı baca ve asansör kule tamir onarım, Bina temel drenaj, Teras kapatma, Teras izolasyon, Bodrum kat su yalıtımı, Kapalı otopark izolasyon, Şap işleri, Sıva hizmeti, Su izolasyonu, Ses yalıtımı, Yangın yalıtımı, Isı izolasyonu, Boru yalıtımı, Chiller soğutma yalıtım, Camyünü ve taşyünü uygulama, Çatı arası yalıtım, Komşu duvar ses yalıtımı, Negatif ve pozitif su izolasyonu, Sundurma ve çardak yapımı, Çelik konstrüksiyon, Demir doğrama işleri, Bahçe çit işleri, Çevre düzenleme, Daire tadilat, Banyo tadilat, Mutfak tadilat, İşyeri Ofis Tadilat, Temel kolon kiriş güçlendirme, İzolasyon kuyusu açma, Asansör çukuru izolasyon, Söve ve payanda uygulama, Daire işyeri boya alçı işleri, Ağaç budama hizmeti, Moloz toplama ve atım hizmeti, Filesiz ve deliksiz ısı yalıtım, Dış cephe atık su borusu montaj tamir, Atık su borusu montaj işleri, Yağmur su iniş boruları yenileme, Asma dere onarım ve değişim, Dere temizleme, Eksiz galvaniz metal dere montajı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *