Çatı Tamir Bakım

En sağlam yapılmış çatılar bile düzenli olarak 1 veya 2 yıl aralıklarla kontrol edilmeli ve mutlaka dere olukları çöplerden arınmalıdır. Kontrol edilen çatılarda eksikler varsa zamanında tamir edilirse her açıdan tasaruf sağlanır. Bu yazıda tavsiye edeceklerimiz çatılarda edindiğimiz tecrübelere dayanıyor. Faydalımı faydasızmı tavsiyerimiz onun kararını siz verin.

İstanbul’da çatılar martı, karga vb. kuşlar için yaşam alanıdır.  Martı ve kargalar getirdikleri ceviz, kemik vb. şeylere çok sert gaga darbeleri vurduklarında izolasyon mebranları eğer eski-kötü ise delinme ihtimalleri vardır. Bu kuşların getirdiği yiyecek artıkları, dışkıları ve kendi ölümlerinden kaynaklı giderlerde tıkanmalara neden olur. Çatının her hangi bir yerinden kopan bir parçadan da tıkanmalar olabilir. Çatı izolasyon sıkıntıları bazen hiç tahmin edilmeyen bir sebepden de çıkabilir o yüzden bir çok farklı sebep ve seçenek saymak mümkün.

Firmamız çatı bakım ve temizleme işerini eğitimli ustları ile yapmakta. Çatı onarımı ana işlerimizden biri. Çatı tadilatı deyince güvenilir hizmetin adresi olmak temek hedefimiz. Güvenle çatı tamiri işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Çatıcı Kadıköy ve çatıcı Ümraniye deyince ilk akla gelen firma Pakhat hizmetinizde şimdi iletişime geç hızlı fiyat al.

Çatı İzolasyon

İstanbul çatı hizmeti için iletişim bilgilerimiz; 0216 508 1840 – 0533 201 8163  – info@pakhat.com

Çatı onarım / bakım hizmetlerimiz

İstanbul içinde çatı tadilat işlerinizin küçük ve büyüklüğüne bakmaksızın hizmet veriyoruz. 15 dakikalık yada 1 aylık iş olsun farketmez bize ulaşın fiyat teklifi sunalım. Anlaşma sağlanması durumunda işe başlama tarihini belirler ve sırası gelince hizmet veririz.

  • Düzenli aralıklarla çatı üstü temizleme hizmeti veriyoruz. Örnek gizli ve asma dere içleri düzenli temizlenme ihtiyacı duyar.
  • Çatı altı moloj temizliği ve atımı . Moloj atımlarını o ilçenin belediyesinde izin belgesi aldıktan sonra belediyenin onayladığı moloj atım araçları ile atıyoruz.
  • Baca, aydınlık ve asansör kule duvar etraf sıva tadilat ve izolasyon
  • Mahya sırt izolasyon ve harç eksikleri giderme
  • Çatı aktarma hizmeti
  • Çatı mebran onarımı ve profesyonel yama. Düz mebran, alüminyum folyolu membran, shingle, kumlu – taşlı arduazlı vb. mebranların tadilatlarını yapıyoruz.
  • Karkasta çürüyen yerleri değiştirme ve güçlendirme
  • Kenet, alüminyum, galvaniz, trapez saç, sandviç panel vb. çelik metal çatı onarım ve izolasyon hizmeti
  • yağmur iniş – indirme tamir temizleme vb. işlerde işçilik yapıyoruz.
  • Teras, şed, tonoz, külah, mansard, kubbe, kırma, beşik, tek yüzeyli vb. tüm çatı modellerinin tadilat ve izolasyon sıkıntılarını güvenle bize teslim edebilirsiniz.