Balkonlara Mantolama Yapılırmı?

Balkonlara mantolama yapılırmı? Balkon ısı yalıtımı yani mantolama yapılabilir. Gayet faydalı olur, o yüzden balkonları gözardı etmemek lazım. Bir konutta mantolama bir bütün olduğunda yalıtım o konutta daha çok faydalı olur. Her açıdan izolasyonu tam bir ev konfor ve ekonomik olarak çok yarar sağlar. Detay için Pakhat’ ulaşın.

Kapalı balkona mantolama yapılırmı? Kapalı balkon eğer dıştan mantolaması yoksa içten mantolama yapılır. Balkon camları çift camlı ısı cam değilse mutlaka içten yapmak lazım, yoksa dış alın mantolaması pek işe yaramaz bu durumda.

Balkon içten mantolama balkonu küçültür mü? Çok az miktarda balkon alanını daraltır. Balkon süpürgeliğinden yere kadar mantolama yapılırsa eski süpürgeliği kırmak lazım. Mantolama bittikten sonra yeniden süpürgelik fayansı yapılmalıdır.

Balkon ısı yalıtımında fileli sıva yerine fileli alçı sıva olurmu? Eğer balkon kapalı balkon ise içten yapılan mantolamaya fileli alçı sıva çekilebilir. Açık balkon ise normal dış cephe elyaflı sıva ile fileli sıva yapmak lazım.

Balkonumun mantolaması kaç günde biter? Balkon büyüklüğüne bağlı olarak ortalama 3 günde mantolama biter. Fileli sıva çekildikten sonra 1 veya 2 gün kuruması beklenildiğinden iş uzar. Balkonda çalışma saati olarak geçen zaman en fazla 15 saat falandır.

Hizmetlerimiz; Kısmi balkon mantolama hizmeti, tam ısı yalıtım, balkon dış mantolama, balkon iç mantolama hizmeti, balkon tavan ısı yalıtımı, kapalı balkon mantolama vb. tüm balkon izolasyon hizmetlerini yapıyoruz. Pakhat İzolasyon olarak balkon ısı yalıtımı için hizmetinizdeyiz.

Ücretsiz keşif ve fiyat için bize ulaşın. Ödemelerde kredi kartı ve senetle taksitle ödeme geçerlidir.

Gözde Apartmanı Mustafa Kemal Mh. 3005 Cd. No:25 Ataşehir, balkon mantolaması örneği