Çatı İzolasyonu

Firmamız çatı izolasyonu hizmeti veriyor. Aktarma, onarım, dere baca tamiri, membran, kiremit, sıfırdan yapım vb. uygulamalar yapıyoruz. Çatı izolasyonu hizmetleri ana işlerimizin başında gelmekte. Gelişen teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Isı, ses, yangın ve su yalıtımı çatılardaki en temel yalıtımlardır. Hava şartları zamanla çatılardaki imalatlara zarar verir. Örnek en iyi marka kiremit bile 25 sene boyunca güneşe maruz kaldığından dolayı yük dayanımı zayıflar. Bu aynı şekilde diğer imalatlar içinde geçerli.

çatı izolasyonu

Çatılarda Yapılan Yalıtım Çeşitleri

Çatılarda izolasyon ana hatları ile 4 çeşittir. Su, ısı, ses ve yangın yalıtımlarıdır. Sektörde çelik, ahşap veya betonarme çatı olmak üzere üç çeşit çatı yapım imalat şekli vardır. Genelde çelik çatılar ticari binalara sık kullanılır.

Gerçekleştirdiğimiz projeler arasında konut ve sanayi çatıları yapım – onarım çalışmaları ağırlıklıdır. Tüm çatı işlerimizde üstün kaliteli işler çıkarmak bizim için bir tutkudur. Rahatlıkla güvenebileceğiniz çatı izolasyon şirketi Pakhat Yapı hizmetinizde.

Çatılarda işçilik ayrıntı isteyen bir hizmet. Ufak bir hata tüm yapılan emekleri yok edebilir. Buna uyan anlamlı söz şu olmalı galiba; ”Kimse senin dalgalarla nasıl boğuştuğuna bakmaz, gemiyi limana getirip getirmediğine bakar” Victor Hugo 😊

Kaliteli işçilikle uçtan uca bir müşteri deneyimi yaşamak için bizimle çalışmaya ne dersiniz? Bir sonraki projenizde hizmet vermeye hazırız.

Yaptığımız çatı hizmetlerinin görüntülerini sosyal medya hesaplarımızda paylaşmaya çalışıyoruz. Hesaplarımızı takip ederek güncel referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Çatı uzmanı Pakhat’a aklınızdaki soruları sorun. Fiyat teklifi isteyin.

Alo Pakhat 📞 Uzman Uygulayıcı

✔️ Çilekli Sk. No:15 Yukarı Dudullu Mh. Ümraniye

✔️ 0216 508 1848 1840 – 0533 201 8163

✔️ info@pakhat.com

✔️

Belde Apt
Umut Apt.
Nizam Palas Apt.