Su Deposu Bakım

Bina su depoları ister içme suyu olsun ister kullanım suyu olsun düzenli bakım ve temizlik yapılmalıdır. İçme suyu depoları eğer temizleme ve dezenfekte ihtiyacı gerekiyorsa asla ihmal edilmemelidir. Su depoları zamanla içi bir çok sebep kaynaklı bakteri mantar ve tortu tutar, buda sağlık açısından tehlikelidir. Kötü bir görüntü ve kokuda ayrıca etrafa verir. Su deposu izolasyon konusunda firmamız yetkindir. Su deposu temizleme işlerini profesyonel ekipman ve personelle hizmet veriyoruz.

Apartmanlarda bir çok şekilde su depoları mevcut, örnek olarak kimisi polyester, kimisi betondan içi seramikle kaplı ve içi plastize PVC esaslı sentetik membran olan. Bu özellikleri onlarca daha sayabiliriz ama amacımız bu yazıda genel bir bakış açısı sizlere sunmak. Diğer detaylı bilgiler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Su depolarının su izolasyonu

Bu tür sıkıntılar konusunda firmamız kendisini kanıtlamış ve işinde tecrübelidir. Güvenle bizi arayabilirsiniz. İçme suyu deposu veya normal su deposu olsun farketmez, izolasyon yaparken sağlığa zararlı ürünler kesinlikle kullanmıyoruz. Su deposu dezenfekte ve izolasyon işlerinin ustası Pakhat hizmetinizde.

Yukarda da az çok belirtiğimiz gibi bir çok çeşitte su deposu ve aynı şekilde de problemleri çözmedede bir çok yöntem mevcut. Önemli olan doğru teşhisi koyup ondan sonra çözümler üretmek. Umarız bu yazı sayfamız az çok da olsa sizin için olumlu bir fikir oluşturmuştur.

Bu yazımız su depoları için ön bilgilendirme amaçlıdır detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. Sosyal medyada bizi takip etmeyi de unutmayın. Ticari ve teknik yardıma hazır olduğumuzu belirtir, hayatınızda başarılar dileriz.

İçme suyu depolarında, sıvı gıda depolarında ve kullanım suyu depolarında toksit etkisi olan ürünler kullanmıyoruz.

Firmamız İstanbul ve çevre illerde su deposu bakım, temizleme, dezenfeksiyon ve yalıtım işleri yapıyor. Fiyat Al 👉 0533 201 8163 , 0216 508 1840 , info@pakhat.com , Uygun fiyat ve ödeme koşulları Pakhat’ta