İnternet İşçi Durağı

internet işçi durağı

İstanbul için buradan başvurarak kısa süreli işler için iş veya eleman temini ihtiyaçlarınızı çözün. Günlük işler için İstanbul internet işçi durağı burada hizmetinizde şimdi.

Aynı şekilde çalışmak isteyenlerde buradan başvurarak günlük yevmiye işlerinde çalışabilirler.

Çalışmak için başvurularda ‘merhaba, iş için başvuruyorum, hemen çalışmam lazım’ vb. kısa mesaj atanlar dikkate alınmayacak.

Dikkate alabilmemiz için şu bilgilere ihtiyacımız var; 1- ad soyad, doğum tarihi ve memleketiniz 2- ikametgah adresinizi il, ilçe ve mahalle olarak yazmanız şart. 3- İstanbul’da oturmanız gerek 4- İşe çağırma garantimiz yok. 5- Bilgilerinizi eleman ihtiyacı olan müşterilere veriyoruz anlaşmak veya anlaşmamak size bağlı. Ödeme, anlaşmazlıklar vb. konularda hiç bir sorumluluğu almıyoruz fakat tanıdığımız güvenilir eleman ve müşterileri hariç tutuyoruz. 6- İki üç cümle ile az kendinizden bahsedin. Örnek iş geçmişi veya tahsil durumu vb.

-Bu işi ek iş olarak düşünenlere uygun, çünkü devamlılığı olan bir iş değil. Ayrıca eleman ihtiyacı olan güvenilir müşteriler çalışanın sabıka kaydını görmeden çağırma taraftarı değil.

Alo Amele Hattı

✓ Vasıflı veya vasıfsız inşaat işçileri

✓ Eşya yükleme indirme elemanları

✓ Bodrum sığınak temizleme ameliye işleri

✓ Çatı temizleme işleri vb.

✓ Diğer yevmiyeli eleman hizmetleri

✓ Saatlik veya günlük çalışma işleri

Eleman veya iş ihtiyaçlarınız için bize ulaşın

 0533 201 8163  

Başvurularınızı WhatsApp üzerinden yazılı yapın

Yevmiye Ücretleri Ne Kadar?

2024 Ocak ayı itibari ile günlük yevmiye ücretleri ortalaması

1- İnşaat ustası yevmiyesi 3500 ₺

2- Tehlikleli işler usta yevmiyeleri 5000 ( Sertifikalı yüksekte çalışma vb. işler )

3- Amele yevmiyesi 2800  ₺

4- Çırak yevmiyeleri 2000  ₺

5- Yardımcı eleman yevmiyesi 2500

6- Geçici bekçilik yevmiyesi 2000

7- Demir kaynak işleri usta yevmiye 5000 ₺ (demir doğrama)

  • Bu fiyatlar geçici işlerde ortalama günlük yevmiye ücretleri dir. Sabah 08:00 iş başı akşam 17:00 paydos. Yol, yemek ve SGK işverene ait.
  • Geçici yevmiyeli işlerde fiyatlar işverenle çalışan arasında başta pazarlık edilerek belirleniyor aslında.

İstanbul içinde günlük yevmiye ile güvenilir işçi temini sağlamak bazen zor olabiliyor. Geçici günlük işleri çözme konusunda kolaylık sağlamak açısından bir çözüm ortamı yaratmak istedik.

Sanal ortamda işçi durağı oluşturmanın faydalı olacağı düşündük. Hamal ve hamaliye işlerinde profesyonel buluşma yeriniz artık burada.

* Eleman ihtiyaçlarınız için geniş pörtfoyümüzden faydalanın. Yada günlük işlerde çalışmak isterseniz bize ulaşarak kaydınız yapalım.

Temel amacımız güvenilir bir şakilde geçici işlerde işverenle ile çalışanı buluşmasını sağlamak.

Artık İstanbul’da güvenilir profesyonel işçi meydanı parmağınızın altında. Eleman temini artık zor olmasın. Amele pazarı merkezimiz Ümraniye Dudullu’da. Amele durağı veya işçi meydanı konseptimiz online internette artık.

Ümraniye amele pazarı nerede diye kafa yormanıza artık gerek yok. Çünkü her şey artık çevrimiçi oldu. Yemek, elbise vb. siparişler verir gibi iste amelen hemen gelsin.

moloz atımı
moloz atımı

Günlük yevmiyeci eleman ihtiyaçları artık bir karabasan etkisi yaratmasın. Kolay ve yormayan yevmiye ile çalışan bul. Bize işin mahiyeti, tarihini ve adres semt bilgilerini yazılı atın en uygun çalışan ile buluşturalım sizi. Örnek Ümraniye Dudullu yevmiyeli işçi bul dediğinizde sistemimizde kayıtlı en uygun kimse sizinle görüştürüyoruz. Sonrası artık anlaşmak size kalmış.

Çalışmak isteyenler part time ve ek iş fırsatları konusunda iş ilanları içinde kafa karışıklığı yaşamayın. Alo usta WhatsApp hattımıza gerekli bilgilerinizi atın size günlük ödeme ile iş bulalım.

Günlük iş ilan karmaşası son bulsun artık. Yarı zamanlı, dönemsel işler veya anlık işlerde peşin ücret ile çalışın.


* We professionally meet your odd jobs needs in Istanbul. Please contact us for your temporary personnel needs. Hourly or daily porter supply. Are you looking for personnel to do your job in Turkey at an affordable price? If so you are in the right place

* In addition, cheap mailing address rental etc. in Turkey. If you need, we can solve it in accordance with the law.

We can offer virtual office solutions in Turkiye for your company. It is now easier to get a cheap virtual address here. Contact us with the following contact options.

+90 216 508 1840
+90 533 201 8163
pakhat7@gmail.com
Mirsat Sk. No:16 Esenkent Mh. Ümraniye İstanbul Turkey 34776