Yalıtım Fiyatları

Yalıtım fiyatları hakkındaki buradaki bilgiler merak edenler için ön bilgi amaçlıdır. Malzeme ve işçilik dahil ortalama fiyatlar verildi. Kesin net fiyatlar yerinde keşif inceleme ile belirlenir.

Maliyet hesaplamasında yer zemin durumu vb. bir çok kriter çok önemlidir. Aşağıda ortalama bazı izolasyon fiyatlarını araştırdık.

Teras su yalıtımı

Yalıtım Fiyatları 2024

Ses izolasyonu fiyatı malzeme + işçilik dahil ortalama 1m2 birim fiyatı 1500₺ ile 2800₺ arası değişir.

Ses yalıtımının kullanım alanları sektörel olarak çok geniştir. Yapılarda ses izolasyonu için en çok taşyünü kullanılır. Çünkü hem kalıcıdır hem de ısı ve yangın izolasyon özelliği de sağlar.

Akustik perdeler, akustik sünger paneller ve ses geçirmez başka bir çok çeşit paneller daha vardır. Ses dalgalarının enerjisini yansıtmak veya sesi emmek için kullanılan malzemeler ve yöntemleri çok sayıdadır. Detay..

Yangın yalıtım fiyatları malzeme + işçilik dahil ortalama 1m2 birim fiyatları 1650₺ ile 5000₺ arası değişebilir.

Yangın bir afettir ve oksijen + madde + yüksek ısının birleşmesi sonucu meydana gelebilir.

– Tarihte oluşmuş önemli bazı büyük yangınlar; M.Ö 48’de İskenderiye kütüphanesinin yakılması, M.S 64’te Roma’nın Büyük Ateşi, 1571 Moskova Ateşi, 1947 Teksas Şehri felaketi vb. Detay..

Su izolasyonu fiyatları malzeme + işçilik dahil ortalama 1m2 birim fiyatı 250₺ ile 3900₺ arası değişir.

Malzemenin çeşidine göre fiyatlar çok değişkendir. Örnek verirsek içme suyu depolarında kullanılan ile banyolarda kullanılan su yalıtım malzemeleri fiyatları farklıdır. Detay..

Yalıtım Fiyatı Al

Ara👉🏻 0216 508 1840 – 0533 201 8163  

Hızlı ve Kolay

Isı yalıtımı fiyatları malzeme + işçilik dahil ortalama 1m2 birim fiyatları 1000₺ ile 3000₺ arası değişir.

Isı yalıtımı milyonlarca yıldır tüm canlıların kendince çözümler üretmeye çalıştığı bir sorundur. Bu sorunu bir çok canlı evrimleşerek çeşitli çözümler bulmuştur. Bazı hayvanların deri ve kürkleri ısı yalıtımında level atlamıştır. Detay..

Elektrik yalıtımı konusunda ise şimdilik bir şey demeye gerek yok. Çünkü çok farklı kendi başına ele alınması gereken bir konu.

Ayrıca şirketimiz İstanbul genelinde kısa süreli günlük yevmiyeli eleman – işçi temini konusunda çözümler üretmeye çalışır. Bu konudaki güvensizliği güvenli hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Datamızı genişletip ve kalifiyeli elemanlarımızla hizmet sunmak amacındayız.

Son Yazılar